Wieczór autorski i premiera książki "Wspomnienia pogranicza"

W czwartek 8 grudnia 2016 r. o godz. 18:00 odbędzie się wieczór autorski połączony z premierą książki pt. „Wspomnienia pogranicza”, na który zapraszają Fundacja na rzecz Collegium Polonicum oraz Stowarzyszenie My Life – historia opowiedziana.

 

Ta niezwykła publikacja powstała przy osobistym współudziale 10 osób, które opowiedziały nam swoją historię, dotyczącą aktywności na pograniczu polsko-niemieckim w kontekście podsumowania 25 lat współpracy. Wszystkie historie zebraliśmy w jednej publikacji, wydanej w obu językach

Przy kawie i domowym cieście

Spotkamy się 8 grudnia w sali bankietowej Collegium Polonicum i będziemy rozmawiać o współpracy na pograniczu przy kawie i domowym cieście.

Podczas tego niezwykłego wieczoru, będziemy raz jeszcze przedstawiać mieszkańcom Słubic i Frankfurtu zasługi oraz dokonania naszych bohaterów. Spisane historie mogą być inspiracją dla kolejnych osób, które będą działać w różnych obszarach życia społecznego i kulturalnego po obu stronach Odry. 

Serdecznie zapraszamy!

Zapowiedź na Słubickim Portalu Informacyjnym Slubice24.pl: http://www.slubice24.pl/wiadomosci/kultura/9513-wieczor-autorski-ze-qwspomnieniami-pograniczaq